Dod mums spēku stāvēt pretī Goliātam

Šīs dienas (2021-08-15) dievkalpojuma lielā tēma bija – kāpēc tev būtu kaut kas jādara draudzes labā?

Arī mums un arī šai draudzei ir savs Goliāts, kurš gan neaicina uz nāvīgu divkauju, bet saka katram no mums: kāpēc tev būtu kaut kas jādara draudzes labā? Tu esi par vecu. Tu esi par jaunu. Tu esi pārāk aizņemts. Tu esi pārāk noguris. Tu esi pārāk nenozīmīgs, lai uzņemtos tādu lielu atbildību. Jūs esat pārāk maza draudze, lai kaut ko lielu uzņemtos. Ja tu to mēģināsi, tu noteikti izgāzīsies, labāk nedarīt neko, tad tu nepiedzīvosi sakāvi.

Taču viens pats jauns avju ganiņš spēj pārvarēt briesmas no kurām bīstas vesala armija, ja ar avju ganiņu kopā cīnās Tas Kungs.

Jēzus katram no mums saka – Es tevi acinu, tu seko Man.

Kam mēs klausīsim?

91. Dāvida dziesma
Kas ir Goliāts katram no mums un kā ar to cīnīties?
Dziesma
Draudzes lūgšana

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *